HAKKIMIZDATarihçemiz

90’lı yılların başından bu yana asıl işi yemek üreticiliği olan Avrasya Grubunun yeni markası Mekreme yeri ve zamanı dar olan tüketicilere dinamik hizmetler sunmak için yola çıktı uzun yıllar endüstriyel yemekte doğru adımlar atan Avrasya Mekreme’nin bütün aşamalarını 2018 model bir mutfaktan sunuyor.

“Mutfakta işler yolunda ilk fırsatta karşılaşmak dileğiyle afiyetle kalın.”

Mutfak İşletmeciliği

Uzun yıllardır yemek üreticiliği yapan inovatif fikirleri endüstriyel yemeğin dışına çıkaran dinamik yönetim kadrosu ile tüm ekibe ruh kazandıran profesyonel liderler mekreme markası ile “gurme iş yemeği” sektörünü kurdu. Yemeği tabldot algısından çıkaran şık dinamik ve kalite standartlarını mutfakta pişirirken dokunuşlar gerçekleştiren mekreme lezzet ustalarına kolay gelsin.

Modern mutfaklarda çağı yakalayan hatta zaman zaman yön veren gastronom kurallara uygun çağdaş yönetim anlayışı ile önce insan diyen bir ruh düşünün her gün özenle yemek hazırlar kapınıza kadar getirir çünkü onlar bu işi benimsemiştir.

Vizyonumuz

Her gün arayış içinde olan tüketicilere profesyonel kalıcı ve sağlıklı çözümler üretmek mutlak müşteri memnuniyetini marka değerine yansıtarak asırlar boyunca yemeğin vazgeçilmez markası mutfağın sahibi olmak istiyoruz.

Misyonumuz

Özenle seçilmiş kaliteli markalar ve ürünlerle %100 hijyen koşullarından ödün vermeden, ürettiğimiz yemeklerimizi her gün aynı lezzet ile müşterilerimize sunmak…

Kalite politikası

  • Mutlak Müşteri Memnuniyetin Sağlanmış Olması
  • Sağlıklı ve Steril Ortamda Yemek Üretmek
  • Sürekliliği Prensip Edinip Uzun Yıllar Birlikte Çalışmak
  • Ekip Ruhu Oluşmuş Personelle Üstün Hizmetler Sunmak
  • Gıda Güvenliğinden Ödün Vermeden Üretim Gerçekleştirmek
  • Modern ve Teknolojik Mutfak İşletmeciliği